Rezervă și poti primi carburant - de la vouchere de 100 și 300 de lei până la 1 tonă pe lună!

Detalii
Înapoi la meniu
TravelPlanner

Agentia Travel Planner


9.5
97%
42844 impresii
Impresiile Travel Planner (42844)
Comunicare
9.6
Eficienta
9.6
Flexibilitate
9.5
Corectitudine
9.6
Impresii Travel Planner

42844 impresii reale, verificate 100%

Impresii Travel Planner

Clienți reali. Aceste mesaje au fost trimise doar de clienții Travel Planner. Sejururi reale. Comentarii reale.

Filtrare rezultate
10.0
Echipa a fost profesionistă, amabilă și promptă, oferindu-ne toate informațiile necesare înainte de plecare. Procesul de rezervare a fost simplu și transparent.
Arata mai mult
Grigor ·
10.0
super ok
Arata mai mult
Tudor ·
10.0
Raspunsuri foarte rapide!
Arata mai mult
Andreea ·
10.0
Recomand
Arata mai mult
Andreea ·
10.0
A fost rapid, totul s-a desfasurat online.
Arata mai mult
Ciobanu ·
10.0
Colaboram de mult timp cu aceasta agentie si de fiecare data am fost foarte multumiti!
Arata mai mult
Temelie ·
10.0
Am fost mulțumit de modul de comunicare și grija față de clienți. Consider mail-urile trimise automat înainte de plecarea în vacanță foarte utile pentru a nu uita lucrurile importante.
Arata mai mult
Costin ·
9.0
O colaboarare frumoasă fără să întâmpinăm probleme.
Arata mai mult
Tudor ·
10.0
Totul ok
Arata mai mult
Badeanu ·
10.0
Super ! E-mailurile foarte bine realizate , găseam toate informațiile de care aveam nevoie la un clik distanță ! Super agenție!
Arata mai mult
Ciocioana ·
10.0
Mulțumit
Arata mai mult
Costin ·
10.0
Colaborarea a fost foarte buna, am primit răspuns rapid la toate nelămuririle mele.
Arata mai mult
Tatiana ·
10.0
Foarte ok. Agenția are un sistem automatizat atât de bine pus la punct încât totul este intuitiv în folosul clientului.
Arata mai mult
Daniel ·
10.0
A fost bine,ținând cont că nu am avut probleme,mai puțin una,la întoarcerea în țară am alimentat la o benzinărie Benita și nu ne-au putu oferi reducere cu voucherul ptr.ca nu avea cod de bare însă ne-au dat un card cu care am beneficiat de reducere,noi speram sa mai colaboram mai ales că poate avem noroc la tombola!
Arata mai mult
Militaru ·
10.0
perfect
Arata mai mult
andreea ·
10.0
Nu este prima colaborare, ireproșabil ca de fiecare dată!
Arata mai mult
Tudor ·
10.0
E a doua oara cand colaborez cu Travel Planner si nu am avut probleme. RECOMAND!
Arata mai mult
veronica ·
9.8
Totul a decurs rapid si fara probleme.
Arata mai mult
Rotaru ·
10.0
Ca de obicei fără greșeală! Mulțumesc
Arata mai mult
Cotoi ·
10.0
V-am simțit aproape, gata pentru orice sfat sau ajutor.
Arata mai mult
STOIAN ·
10.0
Deja stim ca agentia e foarte serioasa si prompta. Nu am avut probleme asa incat sa aplelam la aceasta, dar e placut sa stii ca o poti face.
Arata mai mult
cioclu ·
10.0
Din partea agentiei am beneficiat de atentie la detalii, o comunicare eficienta si prompta, respectiv flexibilitate in a solutiona orice cerere sau nelamurire ivita.
Arata mai mult
Sebastian ·
10.0
Foarte buna!
Arata mai mult
Surghie ·
9.0
Colaborarea foarte buna mai ales ca noi am fost relocati la alt hotel si am contactat Agentia la tel. nu am prins legatura am scris un e-mail si in cateva minute am fost sunat si sa rezovat cu relocarea.Noi personal suntem multumiti de colaborare si mai ales de relocare.
Arata mai mult
Nicolai ·
10.0
EXCELENT
Arata mai mult
Bolocan ·
10.0
Prompti, informari regulate prin sms, o colaborare eficienta iar preturile sunt foarte bune raportat la alte platforme.
Arata mai mult
Ana ·
10.0
Ireproșabil! Pot spune ca e unul dintre puținele domenii unde batem si nemții...
Arata mai mult
Cziko-Nanu ·
10.0
Foarte buna comunicare.
Arata mai mult
Ramona ·
10.0
Colaborarea cu agentia a fost foarte buna
Arata mai mult
Alina ·
10.0
O colaborare extraordinară . Promptitudine , servicii foarte bune , este al doilea sejur în care cumpăr și am fost plăcut surprinsă din nou . Recomand travel planner absolut oricui , serviciile sunt de nota 10!!!!!!!
Arata mai mult
Gyulai ·
Incarca inca 30 impresii (42814) loading
Adresa de email este obligatorie
Acceptarea termenilor și condițiilor este obligatorie