Rezervă și poti primi carburant - de la vouchere de 100 și 300 de lei până la 1 tonă pe lună!

Detalii
Înapoi la meniu
TravelPlanner

211 impresii si pareri Elenite Bulgaria. Recenzii si review-uri 2026. Am fost acolo.


8.1
87% recomandari
211 impresii
Impresiile Travel Planner (211)
Plaja
7.6
Masa
6.5
Atmosfera
7.5
Agrement
7.4
Impresii Elenite, Bulgaria

211 impresii reale, verificate 100%

Impresii Elenite, Bulgaria

Clienți reali. Aceste mesaje au fost trimise doar de clienții Travel Planner. Sejururi reale. Comentarii reale.

Filtrare rezultate
9.3
Voicu ·
9.5

Plaja mai putin amenajata fata de alti ani, dar are nisip fin, apa curata, fara alge, calda, intrarea in mare este lina. Recomand familiilor cu copii.
Arata mai mult
Voicu ·
6.0

Plaja cu nisip fin întrarea lina în apa ,o stațiune liniștită potrivita pentru familii cu copii
Arata mai mult
szalok ·
8.3

Plajă și locația de vis. Păcat de hoteluri, care per ansamblu lasa de dorit
Arata mai mult
Kardos ·
8.3

Plajă și locația de vis. Păcat de hoteluri, care per ansamblu lasa de dorit
Arata mai mult
Kardos ·
10.0

Plimbări de seara pe faleza,spectacole în fiecare seara.
Arata mai mult
Nicoleta ·
9.0

Stațiune micuța și cocheta. Doar un parc mic de distracții pentru copiii. Stațiune potrivita pentru familii care vor liniște și putina animație ( restaurante, cluburi)
Arata mai mult
Bouariu ·
8.0

O stațiune potrivita pentru cei care caută liniște.
Arata mai mult
Pop ·
7.8

Plaja frumoasă,faleza frumoasă,apa marii curată,fară alge,intrarea lină. Restaurante,cafenele,baruri nu sunt în Ellenite,doar ce îți oferă hotelul sau la 5 km în Sunny Beach.
Arata mai mult
Streche ·
10.0

O stațiune curata și liniștită.
Arata mai mult
Nicoleta ·
9.8

O STAȚIUNE LINIȘTITĂ ȘI CURATA.
Arata mai mult
Nicoleta ·
6.5

Statiunea se afla la capatul golfului si are o proveliste foarte frumoasa
Arata mai mult
Alina ·
7.3

Plaja este mică dar nu ste aglomerata, locul de servire a mesei este foarte aproape de mare
Arata mai mult
BAL ·
9.3

Plaja foarte frumoasa!!!!Compexul Royal este foarte frumos si linistit.
Arata mai mult
Szeker ·
6.5

O stațiune curata cu hoteluri noi. Parcarea este undeva la 12 leva/zi(30 lei) daca nu nimeriți la un hotel care sa asigure și parcare.
Arata mai mult
Ovidiu ·
10.0

Un resit liniștit cu toate facilitățile
Arata mai mult
Paul ·
9.0

Statiunea e superba din toate punctele de vedere. A fost un concediu reusit pentru familia mea (mai ales pentru copii).
Arata mai mult
paul ·
10.0

Toate facilitățile la dispoziția turiștilor, mâncare cata vrei toată ziua ,nu numai in timpul meselor ci si intre mese: înghețată suc băuturi fornetti pop corn,burghieri,hot dog suc înghețat cafea,.plaja frumoasa si curata.trei mese gratuite la alte restaurante, spectacole in fiecare seara,trenuleț pt copii care te plimba in tot satul de vacanta etc
Arata mai mult
Gheorghe ·
7.5

Alica ·
8.8

Adi ·
8.8

Vasile ·
8.3

Lebedi ·
7.5

statiune extrem de linistita si draguta, curata cu personal amabil si discret .
Arata mai mult
Rotariu ·
8.8

Camelia ·
8.8

Camelia ·
8.0

Un resort f frumos !!!
Arata mai mult
Nu ·
10.0

Ai tot ce ti doresti pt o vacanță!
Arata mai mult
Stoicescu ·
7.0

Este o stațiune retrasă, ideale pt familii cu copii.
Arata mai mult
enache ·
9.3

MULTUMIM TRAVEL PLANER !!!!! A fost cum era de asteptat adica de nota 10. Am fost de doua ori si o se ne intoarcem si data viitoare.
Arata mai mult
Erdo ·
7.8

Stațiune linistita, plaja foarte buna.
Arata mai mult
Alina-Gabriela ·
Incarca inca 30 impresii (181) loading
Adresa de email este obligatorie
Acceptarea termenilor și condițiilor este obligatorie