TravelPlanner
Înapoi la meniu
TravelPlanner

impresii reale si pareri {Tara}. Turisti care au fost acolo.


8.5
88%
1087 impresii
1087 impresii
Impresiile Travel Planner (1087)
Plaja
8.4
Masa
8.3
Atmosfera
8.4
Agrement
7.8
Impresii Grecia

1087 impresii reale, verificate 100%

Impresii Grecia

Clienți reali. Aceste mesaje au fost trimise doar de clienții Travel Planner. Sejururi reale. Comentarii reale.

10.0

De vis

Peisajele sunt deosebite, apa foarte curata si cristalina, se pot vedea in apa mai multi pesti frumos colorati

Arata mai mult

DUDAS ·
Client de 6 luni · 1 vacanta
9.3

Frumos

O statiune relaxanta si liniștită

Arata mai mult

Demian ·
Client de 6 luni · 1 vacanta
7.5

Vacanța Grecia

Stațiunea in sine este este liniștita și destul de basic pentru generațiile tinere

Arata mai mult

Raluca ·
Client de 9 luni · 1 vacanta
9.5

Vacanta in Alexandroupoli, Hotel Grecotel Egnatia

Vasile ·
Client de 7 luni · 1 vacanta
4.8

Grecia

Plaja Ok Stațiune Ok

Arata mai mult

Marian ·
Client de un an și o lună · 1 vacanta
8.8

Vacanta Grecia- Alexandros Palace,Muntele Atos

Am revenit cu drag dupa 18 ani , in speranta ca vom gasi pentru inchiriere barca pe care sa o conducem singuri, asa cum am mai facut. Speranta a devenit realitate si am putut admira incaodata frumusetea locurilor, nu doar cu masina, pe jos sau vaporasul (exista mai multe optiuni de excursii, noi avand copiii..am ales un mixaj intre Manastirile de pe Atos si plaja superba- Alichi, de pe insula Amouliani) ci si cu barca, ceea ce a facut posibil vizitarea tuturor plajelor de pe insulele din jur, unde nu se poate ajunge decat pe apa). Din pacate, si aici un minus....mancarea de la taverne a lasat de dorit (noi mancam calamari si nu am gasit nicaieri proaspeti, asa cum ne obisnuisem in Grecia). Vacanta superreusita din acest punct de vedere! Pozele vorbesc de la sine!!

Arata mai mult

Pistolea ·
Client de un an și o lună · 1 vacanta
8.8

Grecia

Plaja curata, îngrijită, libera, apa curata deși erau pietre în apa și trebuia sa fii foarte atent pe unde calci, restaurante destule.

Arata mai mult

Dutu ·
Client de 3 ani și 9 luni · 2 vacante
7.5

Vacanta Grecia

Nu am vizitat prea mult stațiunea așa ca nu pot da detalii.

Arata mai mult

Giurgi ·
Client de un an și 6 luni · 1 vacanta
8.5

Grecia

Plajele sunt superbe cu apa de un turcoaz superb

Arata mai mult

Janina ·
Client de 7 ani și 9 luni · 2 vacante
10.0

Recomand acest hotel

Plaja din apropierea hotelului este foarte frumos amenajată, apa este foarte curată. Hotelul se află într-o zonă cu multe magazine, taverne, buticuri, supermarketuri. Prin zonă circulă un trenuleț cu care se poate vizita localitatea.

Arata mai mult

Bertesteanu ·
Client de 10 luni · 1 vacanta
9.5

Minunat

Totul a fost grozav

Arata mai mult

Brindusa ·
Client de 7 luni ·
9.8

9 nopți în Thassos

Cristian ·
Client de 10 ani și o lună · 2 vacante
10.0

Vacanta Thassos

Departe de Mamaia

Arata mai mult

Demianovschi ·
Client de 7 ani și 10 luni · 4 vacante
8.0

Vacanta Halkidiki

Pe Plaja Possidi, Afytos - sunt locuri ce merita vazute

Arata mai mult

Rotaru ·
Client de 8 luni · 1 vacanta
4.3

Vacanta grecia

Plaja foarte ok, restaurantele din platamonas si nei pori ok , insa drumu pana acolo cu copiii mici a fost un chin… si a trebuit Să ne deplasam in fiecare seara avand in vedere ca programele si activitatile pt copii au fost inexistente.

Arata mai mult

Catalin ·
Client de 9 luni · 1 vacanta
9.0

O vacanta minunata

Plaja este ok,dar în zona in care am fost nu am văzut restaurante și cafenele sau posibilități de agrement. Aveam toate acestea în interiorul hotelului.Zona este f frumoasa și liniștită, perfectă pt un concediu relaxant.

Arata mai mult

Marin ·
Client de 3 ani și 9 luni · 18 vacante
8.3

Vacanta Grecia

Plaja super

Arata mai mult

Trocan ·
Client de un an și 8 luni · 3 vacante
5.8

Vacanta esuata!

Satisfacatoare spre bine.

Arata mai mult

Moscu ·
Client de 7 luni ·
8.3

VACANTA THASSOS GRECIA

PLAJE FRUMOASE, LINISTITE, CURATE. PESAJ MINUNAT CU MUNTE SI MARE IN ACELASI TIMP.

Arata mai mult

VASILICA ·
Client de 11 luni · 1 vacanta
9.5

Super

Dumnezeu a creat totulpentru ca omul să se bucure de tot ce îl înconjoară, să admire, să aprecieze și să-i mulțumească pentru modul în care sunt în existență, nu să distrugă!

Arata mai mult

Predescu ·
Client de 7 ani și 9 luni · 4 vacante
8.8

VACANTA GRECIA

statiune draguta, prea aglomerata pentru gustul meu, mancare buna si variata, preturi acceptabile

Arata mai mult

Ciurica ·
Client de 11 ani și 7 luni · 3 vacante
4.3

Rezonabil

O insulă foarte scumpă,săracă,cu drumuri ca după război,plină de pisici si taverne cu mâncare proastă și prețuri mari.

Arata mai mult

Costel ·
Client de 7 luni ·
10.0

Vacanta Grecia

O zonă superbă cu 2 atracții foarte diferite: insula Amouliani și muntele Athos. Recomand cu încredere vizitarea insulei ce conține plaje și peisaje superbe. În privința muntelui Athos vizitarea acestuia ține de convingerea religioasă a fiecăruia. În Ouranopoli pot să recomand cu încredere terasa Kritikos pentru excelentele fructe de mare.

Arata mai mult

Balea ·
Client de 8 luni · 1 vacanta
7.0

Cazare Rachoni Iulie 2022

Plajele sunt frumoase, stațiunea in sine nu este una animata, însă Limenas se afla foarte aproape.

Arata mai mult

Cristina ·
Client de 4 ani și 3 luni · 1 vacanta
9.3

Vacanta Grecia

Stațiunea este foarte frumoasa.

Arata mai mult

Panait ·
Client de un an și 9 luni · 2 vacante
7.8

Vacanta în Sithonia, Halkidiki

Plajele frumoase, linistite și fără aglomerație. Poți alege sa stai la plaja în locuri amenajate cu șezlonguri și umbrele, unde costurile sunt rezonabile, ori sa mergi cu umbrela și șezlong propriu și sa-ti alegi cele mai liniștite locuri. Poate fi minunat dacă preferi sa stai la plaja in liniște chiar la malul apei, însă dacă preferi aglomerația și zgomotul , muzica, sunt indicate unele locuri din Statiunea Nikiti.

Arata mai mult

PIPOS ·
Client de 8 luni · 1 vacanta
10.0

Vacanta Grecia

Plaja hotelului nu este spectaculoasa și nici terasele ,tavernele erau goale seara. Merita vizitate plajele Platanisi,Portocali,Toroni,Hawaii,Lagomandra(aici este un loc de joaca gonflabil pe apa).

Arata mai mult

Moise ·
Client de un an și o lună · 1 vacanta
8.5

Skala Potamia GR

Plaja si APA de Vis. Sezlong 7 EUR consumatie pentru ambele.

Arata mai mult

Anca ·
Client de 9 luni · 1 vacanta
9.3

Vacanţă Grecia

x

Arata mai mult

Sima ·
Client de 10 luni · 1 vacanta
9.0

Super hotel

Foarte frumos,abia asteptam sa revenim pe insula!

Arata mai mult

Dobre ·
Client de un an și o lună · 1 vacanta
Incarca inca 30 impresii (1057) loading
Cum a fost vacanta ta?
Spune-ne despre experienta ta din vacanta. Impresiile tale ajuta pe cei ca tine sa ia decizii mai bune pentru urmatoarea lor vacanta.