Rezervă și poti primi carburant - de la vouchere de 100 și 300 de lei până la 1 tonă pe lună!

Detalii
Înapoi la meniu
TravelPlanner

722 impresii si pareri Nessebar Bulgaria. Recenzii si review-uri 2026. Am fost acolo.


8.0
88% recomandari
722 impresii
Impresiile Travel Planner (722)
Plaja
7.3
Masa
8.3
Atmosfera
8.6
Agrement
8.3
Impresii Nessebar, Bulgaria

722 impresii reale, verificate 100%

Impresii Nessebar, Bulgaria

Clienți reali. Aceste mesaje au fost trimise doar de clienții Travel Planner. Sejururi reale. Comentarii reale.

Filtrare rezultate
9.0

Orășelul frumos, noi am prins și ziua orașului care este pe 15 august, fără să știm lucrul ăsta și am asistat la un spectacol minunau în cetate cu dansuri bulgărești, tradiționale, un concert la intrarea în cetate,foc de artificii superb care lumina toată marea și stațiunea . E ca o mică insulă pe apă, mai puțin chicios față de altele din Bulgaria .
Arata mai mult
PAVEL ·
10.0

Un fel de Mangalia, curat, nu foarte aglomerat, neapărat de vizitat orașul vechi!!! În rest pe partea de distractie slăbuț însă Sunny Beach e ft aproape și se compensează.
Arata mai mult
Carp ·
8.0

Un oraș foarte frumos️
Arata mai mult
Isaida ·
7.8

Orașul vechi este un mix reușit și de bun gust, cu o atmosfera foarte plăcută și oameni prietenoși și zâmbitori, amabili și deschiși.
Arata mai mult
Dragoi ·
9.0

Nu am fost in această stațiune decât de Paste. Am vizitat doar Centrul Vechi, care este interesant.
Arata mai mult
Gheorghe ·
9.8

Apetrei ·
9.3

O vacanță minunată! Orașul vechi Nessebar este o bijuterie! Un oraș pitoresc, emană liniște, căldură și o stare de spirit pozitivă! Un loc care merită văzut, are o valoare deosebită datorită clădirilor vechi sau ruine ale acestora care fac parte din patrimoniul UNESCO. Deși am fost cazați in orașul nou, punctul de atracție este old town Nessebar. Pentru un sejur liniștit, recomand Nessebar!
Arata mai mult
Mihaela ·
9.8

TOTUL FOARTE BUN
Arata mai mult
ADRIANA ·
10.0

Totul la superlativ!!
Arata mai mult
Pasaluc ·
8.8

Stațiunea ,după părerea mea este una din cele mai frumoase,mai curate și mai liniștite din ce am vizitat până acum de pe litoralul bulgăresc
Arata mai mult
Nedelcu ·
9.0

Super
Arata mai mult
Cristi ·
9.3

Ceva de vis merita văzută
Arata mai mult
Preda ·
9.0

Orășelul frumos, noi am prins și ziua orașului care este pe 15 august, fără să știm lucrul ăsta și am asistat la un spectacol minunau în cetate cu dansuri bulgărești, tradiționale, un concert la intrarea în cetate,foc de artificii superb care lumina toată marea și stațiunea . E ca o mică insulă pe apă, mai puțin chicios față de altele din Bulgaria .
Arata mai mult
PAVEL ·
7.8

...
Arata mai mult
cristina ·
10.0

Old town Nesebar este minunat. În 5 zile nu am mers pe aceleași străduțe în nicio seară. Am prins summer camp la teatru antic cu spectacole foarte frumoase
Arata mai mult
Irimia ·
9.8

Plaja curata, sezlonguri si umbrele incluse in pret, mancare buna, magazine in apropiere, liniste.
Arata mai mult
Saroi ·
9.3

Posibilitate de relaxare și divertisment
Arata mai mult
Adela ·
10.0

Stațiune frumoasa. Parcurgerea străzilor din orașul vechi, o amintire de neuitat.
Arata mai mult
Moga ·
9.3

Super, super frumos !!
Arata mai mult
Coman ·
9.5

Trebuie sa vizitați neapărat Nessebar orașul vechi.
Arata mai mult
Andreea ·
10.0

Plaja super,nisip fin. Neapărat de vizitat orașul vechi Old Town.
Arata mai mult
DOMBROVSCHI ·
8.8

Se ajunge relativ repede la plaja, ce recomand ar fi un Bar pe plaja. Mulțumesc
Arata mai mult
Creanga ·
9.5

O statiune frumoasa si ingrijita!
Arata mai mult
Mihai ·
7.5

Plaja din proximitatea hotelului destul de mica si nu la fel de placuta ca in restul statiunilor din Bulgaria. Pentru sezon, cu siguranta nu este cea mai buna optiune, fiind foarte aglomerata.
Arata mai mult
Vatamanu ·
9.8

Relaxant& deosebit
Arata mai mult
Gabriela ·
10.0

Plaja, desi cam ingusta, a fost suficienta, bine amenajata, cu multe alge in doua zile, dar nu e responsabilitatea resortului, au facut tot ce au putut sa indeparteze si sa tina culoare libere de acces in mare. Orasul vechi Nessebar e minunat seara!
Arata mai mult
Dinu ·
10.0

Recomand vizita in Nesserbar, orașul vechi, este cochet, frumos , poți face plimbări pe mare cu diverse ambarcațiuni , orașul plin de terase in aer liber, cu specific marin, dar nu numai , plin de magazine cu suveniruri, cu produse din piele, din lemn și nu numai. Se pot vizita ruinele cetății vechi, precum și vechile sedii religioase.
Arata mai mult
Petrese ·
10.0

Super frumos. Mai ales seara. Ai ce sa vezi. Plimbări cu vaporașul Restaurante foarte bune
Arata mai mult
Zeama ·
10.0

plaja curata, nisip fin, facilități incluse în pret (prosoape de plaja, șezlonguri, umbrele)!
Arata mai mult
Stan ·
9.0

Este o stațiune liniștită și frumoasă.
Arata mai mult
Nicula ·
Incarca inca 30 impresii (692) loading
Adresa de email este obligatorie
Acceptarea termenilor și condițiilor este obligatorie