Rezervă și poti primi carburant - de la vouchere de 100 și 300 de lei până la 1 tonă pe lună!

Detalii
Înapoi la meniu
TravelPlanner

722 impresii si pareri Nessebar Bulgaria. Recenzii si review-uri 2026. Am fost acolo.


8.2
81% recomandari
722 impresii
Impresiile Travel Planner (722)
Plaja
7.3
Masa
8.3
Atmosfera
8.6
Agrement
8.3
Impresii Nessebar, Bulgaria

722 impresii reale, verificate 100%

Impresii Nessebar, Bulgaria

Clienți reali. Aceste mesaje au fost trimise doar de clienții Travel Planner. Sejururi reale. Comentarii reale.

Filtrare rezultate
9.0

Orășelul frumos, noi am prins și ziua orașului care este pe 15 august, fără să știm lucrul ăsta și am asistat la un spectacol minunau în cetate cu dansuri bulgărești, tradiționale, un concert la intrarea în cetate,foc de artificii superb care lumina toată marea și stațiunea . E ca o mică insulă pe apă, mai puțin chicios față de altele din Bulgaria .
Arata mai mult
PAVEL ·
10.0

Un fel de Mangalia, curat, nu foarte aglomerat, neapărat de vizitat orașul vechi!!! În rest pe partea de distractie slăbuț însă Sunny Beach e ft aproape și se compensează.
Arata mai mult
Carp ·
8.0

Un oraș foarte frumos️
Arata mai mult
Isaida ·
7.8

Orașul vechi este un mix reușit și de bun gust, cu o atmosfera foarte plăcută și oameni prietenoși și zâmbitori, amabili și deschiși.
Arata mai mult
Dragoi ·
9.0

Nu am părăsit resortul. Se ajunge rapid si comod.
Arata mai mult
Anduela ·
10.0

Statiune curata, liniștită și ai ce vizita.
Arata mai mult
Ghetu ·
9.3

Old town - foarte frumos - merita văzut
Arata mai mult
Ioana ·
7.8

O stațiune frumoasa
Arata mai mult
Dumbrava ·
9.5

Orasul este foarte frumos de vizitat si merita avand in vedere istoria. Restaurante cu mancare foarte buna si vedere spre mare
Arata mai mult
Olguta ·
8.8

Ok Pt familii cu copii -super ok !
Arata mai mult
Daner ·
8.3

Plaja nu este o incantare. Este mica. Apa a fost cu alge care zaceau pe mal. Nu curata nimeni plaja. Pentru mine plaja a fost o dezamagire. Un dintre motivele pentru care am ales acest hotel , a fost ca este situat pe plaja. Ei au o plaja oarecum improvizata pe deal, in trei trepte, cat de cat ok, cu un bar de unde iti poti lua diverse, dar cobori un pic pana la mare, unde se afla plaja adevarata care este concesionata de alti, si unde se plateste sezlongul. La nivelul la care este resortul ar trebui sa ia cele doua plaje de la mare care nu sunt ale lor. Despre statiune nu va pot spune nimic, nu am iesit din resort. La finalul vacantei am fost in Nessebarul vechi care este minunat. Acolo vreau sa ma intorc.
Arata mai mult
Angelica ·
8.5

Merita vizitat orasul vechi, partea veche a Nessebarului.
Arata mai mult
teodorescu ·
7.0

Statiunea este foarte frumoasa.
Arata mai mult
Petec ·
10.0

Ai ce vedea. Nessebar orasul vechi. Sunny Beach este la doar 7 km pe care-i faci rapid cu taxiul ieftin de 7 locuri pt doar 10 leva de familie ;-)
Arata mai mult
Rokko ·
7.5

Claudia ·
9.5

Foarte frumos orasul vechi.
Arata mai mult
DANILA ·
9.5

O statiune linistita, frumoasa dar cu putine locuri deschise, probabil din cauza faptului ca nu a inceput sezonul.
Arata mai mult
Denisa ·
8.8

Statiunea in sine nu este spectaculoasa in comparatie cu orasul vechi, care este superb si in care se poate ajunge la pas in aproximativ 45 de minute sau cu autobuzul in doar 5 minute.
Arata mai mult
Adrian ·
9.0

O statiune in continu dezvoltare
Arata mai mult
Romica ·
9.0

Excelenta mai ales pentru romantici, persoane sensibile, care iubesc istoria, pitorescul si frumosul!
Arata mai mult
Doina ·
9.0

BIRSAN ·
8.5

Orasul vechi este foarte frumos. Merita vizitat.
Arata mai mult
Mihaela ·
9.5

O statiune curata si linistita.
Arata mai mult
Suteu ·
8.0

Facilitatile hotelului sunt numeroase si nici nu se merita sa iesi din afara complexului hotelier. Singurul drum pe care l-am facut in afara hotelului a fost sa vizitam vechiul oras Nesebar
Arata mai mult
Bogdan ·
9.3

Orășelul vechi din Nessebar este un loc pitoresc care merita vizitat .
Arata mai mult
Pordea ·
8.8

Orasel linistit
Arata mai mult
Chindea ·
8.3

Adrian ·
9.5

O statiune foarte frumoasa, plina de viata!
Arata mai mult
IOAN ·
9.0

Adina ·
8.3

Stațiune linistită si cu o faleză de unde poti admira marea si Nessebarul vechi.
Arata mai mult
Cristina ·
Incarca inca 30 impresii (692) loading
Adresa de email este obligatorie
Acceptarea termenilor și condițiilor este obligatorie