Rezervă și poti primi carburant - de la vouchere de 100 și 300 de lei până la 1 tonă pe lună!

Detalii
Înapoi la meniu
TravelPlanner

150 impresii si pareri Sithonia Grecia. Recenzii si review-uri 2026. Am fost acolo.


8.0
88% recomandari
150 impresii
Impresiile Travel Planner (150)
Plaja
8.3
Masa
8.1
Atmosfera
8.2
Agrement
7.3
Impresii Sithonia, Halkidiki, Grecia

150 impresii reale, verificate 100%

Impresii Sithonia, Halkidiki, Grecia

Clienți reali. Aceste mesaje au fost trimise doar de clienții Travel Planner. Sejururi reale. Comentarii reale.

Filtrare rezultate
8.0

Batagui ·
9.0

Nagy ·
8.5

Desi Nikiti este un oras linistit, are totusi o faleza frumoasa plina de restaurante. La 17 km se afla Neo Marmara, un oras mult mai animat, plin de magazine, restaurante, unde se pot face si plinbari cu farryboat-ul
Arata mai mult
Voicu ·
6.5

Mirela ·
6.5

Nu mi-a placut plaja despre care nu se discuta prea tare pe niciunde... Are cateva seslong-uri pe o fasie f ingusta de nisip. In apa sunt pietre mari, apa este putin adanca si dupa ce se termina pietrele incep algele si devine si mai putin adanca... Noi am mers la plajele din apropiere maxim 5 km in orice parte... inclusiv in statiune sunt plaje unde poti merge. Cam asta ar fi de spus...
Arata mai mult
Nick ·
7.8

Mirela ·
9.5

Statiunea e mica, cu cateva hoteluri, pensiuni, cateva taverne, linistita, cu parcuri pt copii, plaje mici, dar cu nisip fin. Am inchiriat de aici o barca cu care am facut turul prin imprejurimi. Daca doresti sa mergi la relaxare cu familia, copii, aici e locul potrivit.
Arata mai mult
Tabita ·
7.0

Statiune frumoasa cu oameni primitori.Plajele sunt destul de putine, iar unele sunt pline de pietre
Arata mai mult
Ciprian ·
9.8

plaje cu nisip fin , peisaje frumoase , oameni primitori
Arata mai mult
Oprea ·
8.8

Plaje bune, apa ok si pentru copii, taverne suficiente pe faleza, magazine. Centru de inchirieri sporturi nautice
Arata mai mult
Călin ·
9.8

GINA ·
9.3

Plaje foarte frumoase, peisaje unice, dar stațiunea cam pustie și la ora 23:30 se închideau toate restaurantele, magazinele
Arata mai mult
Cristina ·
8.3

Plajele si apa sunt superbe, fara valuri si apa cristalina, putin adanci, ideale si pentru copii. Totusi consider ca este o statiune scumpa raportat la facilitatile pe care le ofera.
Arata mai mult
Lucian ·
3.0

Stațiune ok, cu mulți turiști peisaje splendide.
Arata mai mult
Vasile ·
9.8

Psakoudia este mai mult un sătuc liniștit, curat, citeva taverne unde se mănâncă f bine la preturi accesibile, cu o mare f frumoasa și limpede .
Arata mai mult
Roxana ·
9.5

o statiune linistita, o recomand pentru familii cu copii
Arata mai mult
elena ·
8.8

mergem si anul viitor!
Arata mai mult
janos ·
6.8

Hotelul de afla la cativa kilometri de Nikiti.
Arata mai mult
Tataru ·
9.3

O stațiune liniștită cu plaje superbe.
Arata mai mult
Mariana ·
10.0

Statiune mica si linistita.
Arata mai mult
Rosu ·
9.0
E prima dată când mergem acolo, este o zonă superbă!
Arata mai mult
Isabelle ·
8.8

Cazare hotel Toroni blue sea 4* destul de OK. Plaja cu apa curata , întrare în apa nu e foarte lina, nu recomand pt copii mici. Plaja curata, taverne destule cu preturi ok. Recomand Plaja sălbatică din extrema dreapta a plajei Toroni. Se poate întra cu masina pe nisip. Nisipul nu e prea fin dar apa e de vis...
Arata mai mult
Botezatu ·
9.5

Plaje frumoase si locuri pitoresti
Arata mai mult
Panait ·
9.3

Locuri frumoase, linistite
Arata mai mult
Nicola ·
10.0

Plaja hotelului nu este spectaculoasa și nici terasele ,tavernele erau goale seara. Merita vizitate plajele Platanisi,Portocali,Toroni,Hawaii,Lagomandra(aici este un loc de joaca gonflabil pe apa).
Arata mai mult
Moise ·
8.8

Zona este foarte bogata in peisaje, cu multe porțiuni în care apa are culori spectaculoase.. Coasta de est a Sithoniei beneficiază de multe plaje sălbatice..
Arata mai mult
Aprodu ·
9.0

Este de vizitat brațul ...are o frumusețe aparte
Arata mai mult
Monica ·
7.0

Nu este o stațiune pt petrecăreți, putine taverne dar suficiente
Arata mai mult
Sosea ·
10.0

Plaje minunate, nisipul fin, servire promptă! Mâncare foarte bună la restaurante,personal amabil!
Arata mai mult
Tatiana ·
9.3

calificativ: bine
Arata mai mult
Tomita ·
Incarca inca 30 impresii (120) loading
Adresa de email este obligatorie
Acceptarea termenilor și condițiilor este obligatorie