Ultra Last Minute: până la -46% la GRIFID Hotels. Expiră 30.06!

vezi ofertele
Înapoi la meniu
TravelPlanner

48 impresii si pareri Sithonia Grecia. Recenzii si review-uri 2026. Am fost acolo.


8.1
89% recomandari
48 impresii
Impresiile Travel Planner (48)
Plaja
8.3
Masa
8.1
Atmosfera
8.2
Agrement
7.3
Impresii Sithonia, Halkidiki, Grecia

48 impresii reale, verificate 100%

Impresii Sithonia, Halkidiki, Grecia

Clienți reali. Aceste mesaje au fost trimise doar de clienții Travel Planner. Sejururi reale. Comentarii reale.

Filtrare rezultate
7.0

Plajele sunt minunate cu o apa limpede și linistita fără urma de valuri.
Arata mai mult
Daniela ·
9.8

Plaja frumoasa, curată, apa curată
Arata mai mult
PESCARU ·
7.8

Plajele frumoase, linistite și fără aglomerație. Poți alege sa stai la plaja în locuri amenajate cu șezlonguri și umbrele, unde costurile sunt rezonabile, ori sa mergi cu umbrela și șezlong propriu și sa-ti alegi cele mai liniștite locuri. Poate fi minunat dacă preferi sa stai la plaja in liniște chiar la malul apei, însă dacă preferi aglomerația și zgomotul , muzica, sunt indicate unele locuri din Statiunea Nikiti.
Arata mai mult
PIPOS ·
8.8

Zona este foarte bogata in peisaje, cu multe porțiuni în care apa are culori spectaculoase.. Coasta de est a Sithoniei beneficiază de multe plaje sălbatice..
Arata mai mult
Aprodu ·
9.3

Statiunea este ok ,amplasarea pe plaja a hotelului,a facut ca aceasta vacanta sa fie minunata!
Arata mai mult
Avramita ·
9.3

Plaje foarte frumoase, peisaje unice, dar stațiunea cam pustie și la ora 23:30 se închideau toate restaurantele, magazinele
Arata mai mult
Cristina ·
9.0
E prima dată când mergem acolo, este o zonă superbă!
Arata mai mult
Isabelle ·
8.8

Cazare hotel Toroni blue sea 4* destul de OK. Plaja cu apa curata , întrare în apa nu e foarte lina, nu recomand pt copii mici. Plaja curata, taverne destule cu preturi ok. Recomand Plaja sălbatică din extrema dreapta a plajei Toroni. Se poate întra cu masina pe nisip. Nisipul nu e prea fin dar apa e de vis...
Arata mai mult
Botezatu ·
7.0

Statiune frumoasa cu oameni primitori.Plajele sunt destul de putine, iar unele sunt pline de pietre
Arata mai mult
Ciprian ·
7.8

Pentru a ajunge in statiunea cea mai apropiata- Neos Marmaras e recomandabil masina . Nu e departe dar e o panta incomoda de urcat.
Arata mai mult
Oprea ·
10.0

Draghia ·
10.0

Draghia ·
8.3

Orasel micut, linistit, cateva magazine de suveniruri,taverne, supermarket, oameni foarte amabili.
Arata mai mult
COSTEL ·
10.0

Statiune mica si linistita.
Arata mai mult
Rosu ·
6.5

Mirela ·
6.5

Nu mi-a placut plaja despre care nu se discuta prea tare pe niciunde... Are cateva seslong-uri pe o fasie f ingusta de nisip. In apa sunt pietre mari, apa este putin adanca si dupa ce se termina pietrele incep algele si devine si mai putin adanca... Noi am mers la plajele din apropiere maxim 5 km in orice parte... inclusiv in statiune sunt plaje unde poti merge. Cam asta ar fi de spus...
Arata mai mult
Nick ·
9.5

Statiunea e mica, cu cateva hoteluri, pensiuni, cateva taverne, linistita, cu parcuri pt copii, plaje mici, dar cu nisip fin. Am inchiriat de aici o barca cu care am facut turul prin imprejurimi. Daca doresti sa mergi la relaxare cu familia, copii, aici e locul potrivit.
Arata mai mult
Tabita ·
9.0

Foarte frumos
Arata mai mult
Rares ·
8.8

Ne-a placut
Arata mai mult
Eugen ·
9.5

LINISTITA SI SUPERBA
Arata mai mult
GAVRILA ·
10.0

Frumos
Arata mai mult
Cătălin ·
9.5

Plaje superbe. Preturi accesibile, mancare buna. Nimic de comentat. Nu recomand Kasandra.
Arata mai mult
Marius ·
7.5

Recomand celor care doresc o atmosfera linistita intr-un peisaj superb
Arata mai mult
Teodorescu ·
6.8

Plaja si apa fac concediul de neuitat.
Arata mai mult
movileanu ·
8.0

O statiune frumoasa, linistita, recomandata celor care au copii si vor liniste. Nicipul faore bun, apa foarte curata, plaja foarte aproape.
Arata mai mult
Vasile ·
9.5

Statiunea linistita ,avand o faleza mica dar curata...in rest totul a fost in regula.
Arata mai mult
MUSCELEANU ·
6.8

Ionescu ·
8.0

.
Arata mai mult
Rus ·
9.0

Statiunea este cam mica si nu prea ai multe locuri in care sa te duci, insa este perfecta daca vrei o vacanta in care doar sa te relaxezi si sa te odihnesti . Poti pleca sa vizitezi si alte statiuni sau plaje deoarece sunt destul de aproape.
Arata mai mult
Vladu ·
8.5

Cine cauta liniste, si nu harmalaia de la noi, este statiunea IDEALA
Arata mai mult
Voicila ·
Incarca inca 30 impresii (18) loading
Adresa de email este obligatorie
Acceptarea termenilor și condițiilor este obligatorie