masă, biliard, (Cost suplimentar), teren de joacă pentru copii
cameră de jocuri, teren de tenis (Cost suplimentar)
Aqua park
Datele de deschidere și de închidere ale Aqua Park sunt întotdeauna supuse modificărilor în funcție de condițiile meteorologice. Piscina interioara: incalzila in Mai și Septembrie, neincalzita in Iunie, Iulie, August. Oaspeții pot beneficia de băuturi și gustări gratuite numai la colțul cu mâncare al hotelului din Aqua Park.
Perioada de functionare Aquapark 12.05 - 24.09.2023
Catering:
3 restaurante, bar in lobby, bar la piscina, snack bar.
Conceptul All Inclusive Splash World ofera o gama de bauturi si gustari la Food Corner din cadrul Aqua Park. Bauturi (10:00-17:00): bauturi non-alcoolice si alcoolice locale, la draft, cocktailuri, bauturi calde. Snacks (12:00-16:00): fast food, salate, inghetata.
2 restaurante tematice și un restaurant principal care servesc preparate delicioase din bucătăria bulgară și internațională, inclusiv meniuri pentru copii, opțiuni vegetariene și vegane. Seri cu cină tematică
SPA:
piscina interioara, jacuzzi, sauna, baie de aburi, zona de relaxare, sala de fitness, masaj, salon de cosmetica - contra cost (coafat,vopsire par, tuns, pedichiură, manichiură, tratamente capilare, servicii de înfrumusețare) centru spa cu echipament de fitness, saună, baie de aburi, cadă cu hidromasaj, baie turcească și salon de înfrumusețare.
Pentru copii:
Tobogane, piscina pentru copii, miniclub (pentru copii intre 4-11,99 ani; de 6 ori pe saptamana), loc de joaca, mini-discoteca, patut pentru bebelusi (la cerere in limita locurilor disponibile), meniu copii
Plaja:
publica, umbrele de soare si sezlonguri contra cost.
Parcare:
Parcare nepăzită gratuita.(in limita locurilor disponibile)
Parcare pentru persoane cu handicap
Informatii suplimentare:
-Hotelul nu accepta animalele de companie.
-Fumatul este interzis in lobby, restaurante, baruri sau in camere.
-Check-in la ora 15:00, check-out pana la ora 11:00.
-Aqua park-ul din Nessebar se deschide incepand cu data de 10 Mai (nu este functional in perioada de Paste si 1 Mai).
-Sezlongurile nu pot fi rezervate in avans.-Nu este permisa iesirea din restaurante cu mancare si bauturi.
-All inclusive începe prânzul și se termină cu micul dejun.
-Un cod vestimentar adecvat este obligatoriu in restaurante (exclude purtarea de costume de baie, pantaloni scurti si slapi).
-Hotelul isi rezerva dreptul de a modifica programul restaurantelor si barurilor fara notificare prealabila.